Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Insert000 avatar Insert000 1 Точки

Football Cards --> Lists Basics - Exercise Python

Привет имам един въпрос относно следната задача:
03. Football Cards --> Lists Basics - Exercise

Получавам от judge 80/100, като съм на 100% сигурен, че проблема идва от многото if проверки, обаче може ли малко помощ, как мога да намаля кода, за да премине в judge 100/100, ето го и кода:

https://pastebin.com/2H0hePQX

 

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Python Fundamentals
James227 avatar James227 20 Точки

Enveloped by the cozy ambiance of my treasured reading corner, I embarked on an adventure through the world of cinema, eagerly anticipating the enthralling stories awaiting me. The movie selection for tonight promised to take me on an emotional rollercoaster, and I was excited to see where it would lead. With each unfolding scene, I found https://kinogo-la1.biz/ myself captivated by the twists and turns of the plot, marveling at the range of emotions evoked. From the vibrant cityscapes to the serene countryside vistas, I relished the diversity of settings and the depth of human experiences portrayed. In those immersive moments, I felt a connection to the characters and their journey, as if I were right there beside them.

0
13/02/2024 13:42:46
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.