Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Компилиране и стартиране на различни project-и @ Visual Studio 2012

Здравейте,

Имам един малко тъп въпрос, но  не открих решение на проблема си в нета. Може би не търся каквото трябва, но ето го:

Създал съм blank solution и вътре създадох един проект, всичко му е 6, след това създавам втори проект, билдвам, пускам и само от първия се принтват неща на конзолата. Не мога да го подкарам и не съм много наясно как. Моля някой ако знае как да фикса този проблем, да пише :) 

 

PS Предполагам би било тъпо за всяко ново домашно да правя нов solution T_T 

Тагове:
0
Programming Basics
katya86 avatar katya86 31 Точки
Best Answer

Tools -> Options -> Projects and Solutions -> Build and Run, отбелязваш For new solutions use the currently selected project as the startup project. Това се прави само веднъж и винаги ще ти се стартира текущият проект.

6
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.