Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Christian_Tonev avatar Christian_Tonev 4 Точки

Visual Studio free и "free" версии

Моля някой от колегите да сподели, дали е успял да намери Visual Studio 2013 някъде като торент? Дали е свалил някой торент (друга версия - 2010 или 2012) и дали версията, която е свалил работи нормално, без проблеми и коя е точно тя?

За free версиите (Express) може ли да каже някой нещо и струва ли си да се опитваме да работим с тях?

0
Общи приказки
ZlatinStoyanov avatar ZlatinStoyanov 16 Точки

Никой ли не се сети за АренаБг. Аз от там си го дръпнах и работи перфектно:

Visual-studio-ultimate-2013

0
Christian_Tonev avatar Christian_Tonev 4 Точки

От тяхната търсачка има какво да се желае. Погледнах разбира се там, но в първия момент не ми излезе като резултат от търсенето защото там всички думи са написани само с точки помежду им и това явно е поречило на търсачката да покаже и версия 2013 в резултата от търсенето. Благодарение на един от колегите, който постна линка (в един от предишните постове към темата) към точно тази версия в Арена, за която споменаваш и аз си я изтеглих и инсталирах без проблеми. Най-вероятно просто не си обърнал внимание, че тази информация е вече налична в темата. Благодаря все пак и на теб за линка! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.