Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stamen4o avatar stamen4o 44 Точки

[Technical Issue] Visual Studio - работи бавно след Update

Здравейте колеги, тъй като неотдавна излезна някакъв нов ъпдейт за VS13, предполагам и при вас има доста забавяне като цяло на IDE-то и едвам зарежда темплейтите за нов проект. Днес попаднах на едно решение което е лесно, и при мен свърши чудесна работа.

Изтриите всичко от папки

 C:\Users\...\AppData\Local\Microsoft\WebSiteCache        

C:\Users\...\AppData\Local\Temp\

...след като изтрих всички боклуци от тези две папки, поне при мен сега VS13 си е както преди. Бърз и ефективен.

Още: може да махнете от TOOLS/OPTIONS/Environment/General  "Use hardware graphics acceleration if available".

Още: може да махнете и TOOLS/OPTIONS/Environment/Add-in Security   и двете опции.

 

Тагове:
3
Общи приказки
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

@stamen4o: Колега, след като си изтрил посочените неща забеляза ли досега нещо да не ти работи както трябва. Питам, защото заради SASS и аз трябва да го инсталирам този update, макар че споделям мнението на kasskata.

0
stamen4o avatar stamen4o 44 Точки

Здравей, 

ами какво да ти кажа поработи два дни после същтата работа, и реших че е време за преинсталация на VS13, защото го бях задръстил малко и с други неща но се оказа, че деинсталацията на VS13 е суупер бавна и му цъкнах repair и всичко заспа. Сега ми зарежда отново както си беше в началото. Моето мнение също е, че като има ъпдейти, по добре не, а нова инсталация./ако има налична с актуализираните ъпдейти в нея./ Ще споделя и нещо друго, на VS13 като кодиш така...дълго време за една сесия примерно 4...6 часа постоянно, понякога спира да ми работи autocomplete, след рестарт се оправя.

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Това с autocomplete ми го направи на изпита преди няколко дни без да съм инсталирал още update 2. Така че явно си е бъг на основната версия.

Microsoft -> рестартирай и ще се оправи :)
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.