Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

[Useful Info] Един файл с ресурси в помощ на всички програмисти

Много ми хареса идеята и богатството на тази тема тук: https://softuni.bg/forum/questions/details/12 от форума, където се публикуват разнообразни полезни ресурси, сайтове, форуми, pdf файлове и други, свързани с програмирането и разработката на софтуер. За това реших да си поиграя и да обединя всичките тези споделени от вас ресурси в един подреден Excel file, който да съдържа имената на ресурсите, линковете към тях, кой от форума ги е предложил и коментари за съответния ресурс. По този начин на едно място в удобен и форматиран вариант ще са събрани всички споделени от вас за вас ресурси. Всеки може бързо и лесно да има поглед върху тях. 

Това е ЛИНК-ът към Excel file-a в Google Docs.

Оставила съм го отворен за всички, които имат този линк, както и съм избрала опцията всеки да може да го коригира, обогатява или променя, както реши. Който иска може да допълва файла и да го прави по-богат. Аз ще продължавам да следя прекрасната тема на koce555 и ще добавям новите неща във файла, за да може да е up-to-date (актуален :)). Нали това е целта ни - да си споделяме и помагаме!

 

7
Programming Basics
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Интересно защо линка "ТЕМА ТУК" сочи в теза тема ?!

Не би ли трябвало да е в друга тема ?!

0
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Е нали темата е ТУК laughinglaughinglaughing

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Често се чупят тук линковете. Като поствам нещо винаги после проверявам накъде водят линковете ми и в между 20% и 50% от случаите се налага да коригирам.

2
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Аз ли не съм разбрал или не е написано ясно ?!

От написано горе разбирам , че ползвала друга тема за да направи excel-ският файл.

И се бях потрудил да ви пусна линк на една виртуална библиотека , но нещо не го виждам в този файл за сметка на други които са доста по-бедни. 

Frontend-Dev-Bookmarks laughing това няма да го коментирам !

0
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки
Мерси, че забелязахте, че линк-ът се е счупил. Не знаех, че има такъв проблем с линковете във форума. Опитах да го оправя, но продължава да се чупи. За това изписах целия линк както си е, за да не стават грешки. :):) iliev72 , прегледах отново темата с ресурсите, но не видях там пост за библиотеката, за която казваш. Може би е писана в друга тема, но не съм ги преглеждала всички. Извинявай, ако е бил хубав пост, а не съм го видяла. Можеш да го впишеш в този файл, ако искаш всички да имат достъп и до него като ценен ресурс. Иначе, да, това е обобщение на всички ресурси, които са споделяни, за да може да ги има събрани на едно място. Ако някой е пускал някой линк и не го вижда, може да го добави :)
1
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Добавен е линка smile

1
krisko23 avatar krisko23 2 Точки

И аз добавих няколко линка. Доста е удобно. Имам файл-а на bookmark и всичко ми излиза на едно място. А и виждам, че хората все добавят нови линкове, може да стане доста полезен материал :)

1
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Супер! Мерси :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.