Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stunkata avatar Stunkata 19 Точки

Попитах и ми казаха това : 

 напишете ни редовна форма на обучение ли се води, ще може ли да Ви се издаде уверение за студент редовна форма на обучение, има ли студентски книжки и посещават ли се лекции физически или обучението се провежда онлайн?

Въпросът ми е има ли студенстки книжки и ще може ли да ми се издаде уверение за студент редовна форма на обучение?

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Студентски книжки и уверение, че си студент било редовно или задочно може да ти издаде само акредитиран университет. Тук трябва да се обърнеш вече към истински университет ако си записал например вече в MTM или ВСУ. СофтУни не е акредитиран университет.

П.С. Между другото за студентските бригади в чужбина няма значение дали си в държавен или частен университет :P

0
Stunkata avatar Stunkata 19 Точки

Ако съм записан в СофтУни и в техен университет партнъор,ще имам ли студенстка книжка и ще може ли да ми се издаде уверение за студент редовна форма на обучение? 

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Студентска книжка ще ти се издаде в такъв случай и то от самия университет партньор. А за удостоверение, че си студент редовна форма имам съмнения, защото реално не си така, поне не още. Най-добре някой от екипа да ти отговори за това, защото само спекулирам за последното.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.