Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivanovls avatar ivanovls 1 Точки

[Technical Issue] Windows 7 - Не засича звук на компютъра

Здравейте, днес си преинстанлирах Windows 7 и след това действие,вече нямам никакъв звук ка компютъра.Върху иконката долу изписва "No speakers or headphones are plugged in". Прерових първите 3 страници на Гугъл, но нищо не помогна.Звуковата карта ми е Integrated 7.1 channel. Някой ако може да ми помогне, ще съм много благодарен.

Тагове:
0
Общи приказки
Anonymous:
Проблемът е разрешен.
simeon.emanuilov avatar simeon.emanuilov 30 Точки

Драйвъри.... Използвай някоя програма за намиране на всички драйвъри накуп. Например Driver Navigator. Или ако си пазиш диска, с който си закупувал лаптопа/компютъра - там ги има от самия производител.

0
ivanovls avatar ivanovls 1 Точки

Благодаря за отделеното внимание, намерих най-накрая подходящите драйвери,по дъното.Ако някой има подобен проблем си пише модела на дъното в търсачката и  sound drivers и всичко излиза.

1
ivanovls avatar ivanovls 1 Точки

Благодаря за отделеното внимание, намерих най-накрая подходящите драйвери,по дъното.Ако някой има подобен проблем си пише модела на дъното в търсачката и  sound drivers и всичко излиза.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.