Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tanija avatar tanija 60 Точки

[Exam Problems] JavaScript Basics - решения на задачите взели 100 т.

Колеги, предлагам в тази тема всеки който иска да качи решението на тази задача, която е минала всички тестове в системата . Аз не се гордея с нито един код от този изит, затова няма да качвам нищо, но ще съм много благодарна на всеки който откликне на предложението ми. 

Безценно е да можеш да промениш гледната си точка към проблема (задачата) ,който имаш, но не всички успяваме да го направим бързо. Нека си помогнем взаимно и да продължаваме да се обогатяваме ,и развиваме.

5
JavaScript Fundamentals
Anonymous:
Дискусията се мести в дублиращата тема: https://softuni.bg/forum/questions/details/1703/0
shan0 avatar shan0 53 Точки

Ето едно мое нестандартно решение на 1-ва задача от изпита на 27 юли, и аз не се гордея много с него, но поне може да се посмеем :D

 

01.Build a table

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.