Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

[Teamwork] JavaScript Basics - GameDev Team Projects

Здравейте, колеги! След като с моя тим (Gilead) разработихме нашия ZombieProgrammer, Game Development-a някак си ми се наби в очите. Харесвах го и преди, но друго си е да понапишеш малко код :) 

Страшно ми е интересно да видя какво сте създали и вие за краткото време, което имахме :) Бих се радвал да разменим съвети, добри практики и т.н. Не мисля и че съм единственият, който се е запалил по GameDev-a след този Teamwork :)

Та, ето го и ZombieProgrammer - Имахме още идеи и неща за "дооправяне", но ще ги оставим за близкото бъдеще! :)

Линк към Github 

 

P.S. сега виждам, че има някакъв проблем със зареждането на някои от картинките като е качена в нета, което се получава понякога.. май най-добре да си я дръпнете от github-a, а ако някой ми помогне с проблема ще съм много благодарен

P.S 2 - Позачистих някои 'ефекти' (временно) и вече не би трябвало да има проблем! :)

9
JavaScript Fundamentals
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Готова е играта, дерзайте!

(Ако случайно паднете, уверете се, че сте си включили звука за края на играта :D:D:D:D:D )

ЕКИПЪТ:

Tsvetan Ganchev - ZvetanIG

Dimitar Bonev - Kibork

Yana Slavcheva - jabalka

Georgi Teoharov – Gteoharov

Alexander Pelev - apelev

 

Are you displeased with your JavaScript Exam results?

Do you feel as if it is all Nakov’s fault?

Do you want to feel better?

WE HAVE WHAT YOU NEED!!!

 

CLICK HERE!!!

 

И кодът, разбира се :)

9
anton_cholakov avatar anton_cholakov 88 Точки

nice, 821 от първи опит cool

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

1195 - много релаксиращо!

2
iuli1478 avatar iuli1478 49 Точки

Браво супер идея много добра игра :) Една от най - добрите след нашта :D

2
mar0der avatar mar0der 191 Точки

Ух, щях да си строша клавиатурата. Браво. Не съм играл тази игра от 25 години :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.