Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tugaiemin avatar tugaiemin 0 Точки

Актуална информация относно общежитията за кандидати от втори випуск?

Здравейте. Въпросът ми е относно 75-те места за общежитията. Желаещите от втори випуск влизат ли в този брой? Как ще се състои приемът? Гарантирано ли е, че при достатъчно добри резултати на приемния изпит, кандидатите ще бъдат настанени в общежитие? Този въпрос ме касае значително, тъй като намеренията ми са изцяло свързани с присъствена форма на обучение, поради ред причини.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
tmarcheva avatar tmarcheva 3 Точки

Здравейте! Не успях да разбера от писаното до тук във форума - има ли все пак колеги, които са се настанили в общежитията? Ще помоля да споделят впечатленията си.

0
tugaiemin avatar tugaiemin 0 Точки

Погледни линка към темата в горния коментар. До 5 май са се записали 26 души, впечатленията не са особено добри.

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Впечатленията въобще не бяха добри, става дума за старите общежития на ВТУ, има снимки във въпросната тема и според мен са под всякаква критика. От ВТУ отказаха тогава да предоставят новите общежития под предтекст, че другите ще бъдат съвсем скоро ремонтирани. Каква е ситуацията тази година не мога да кажа, но моят съвет е - намери си приятел/приятелка и се изнесете на квартира, не знам каква беше таксата за общежитията - някъде около 120-30 лева, по-добре да давате с 60-70 лева повече и да сте на хубаво място в центъра..

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.