Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IliyanKordev avatar IliyanKordev 50 Точки

Класиране в Judge System и на изпита

Зравейте

Имам няколко въпроса

1.Когато реша някои тест в Judge System  и изкарам някакав резултат които го имат много хора системата понякога ме класира по напред а понякога не всички хора около мен сас с равен брой точки.Системата освен точките гледа ли нещо друго освен точките ?

 2.Прочетох някаде във форума че времето за решаване на задачите на изпита оказва влияние върху мястото в класирането.

 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Класирането в Judge е само по точки, няма как човек с по-нисък резултат от твоя да е преди теб или обратното.

За хората с еднакъв брой точки не знам как се определя точно мястото в системата, знам, че не е по дата на събмитване или по азбучен ред на потребителското име. Но това няма никакво значение за крайната оценка от курса. Ако ти имаш 500 точки и си на първо място в Judge, нямаш никакво предимство пред човек, който има също 500 точки, но е на 12-то място (а може този, който е на 12-то място да е решил задачите за един час, а ти да си ги мъчил всичките 6 - пак няма значение). Крайното класиране тук ще се определи от останалите компоненти на крайната оценка - предаване на домашни, оценяване на домашни и бонуси.

1
dentia avatar dentia 362 Точки

Класирането в Джъджа между хора с еднакъв брой точки се определят от това колко добре ти е написана програмата - иначе казано колко бързо се компилира и изпълнява, и колко памет заема.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.