Loading...
coaster avatar coaster 412 Точки

[Team Building] Поход до Седемте Рилски езера (17.08, неделя)

Здравейте, приятели,

Преди няколко седмици с някои от вас се включихме в незабравим поход до връх Мусала и съм сигурна, че тези от вас, които дойдоха, са останали много доволни от преживяното :). С радост ви съобщавам, че има нова инициатива, отново организирана от фитнес Топ Фит - поход до Седемте Рилски езера.

Предлагам да копирам инфото направо от фейсбук страницата, в която споделят всички такива събития:

Скъпи приятели, на 17.08 - Неделя, организираме поход до 7-те Рилски езера. На 19.08 е танца на Дъновистите и ще можем да видим хилядите палатки разположени около хижата. Ако имаме късмет ще видим и част от тренировките за танца Паневритмия. Маршрута този път ще бъде от лифта до старата хижа покрай Долното, Рибното, Трилистника, Близнаците до Бъбрека. От там ще се качим до Сълзата минавайки покрай Окото. От Сълзата ще се качим до Отовишки връх (снимка) от където се разкрива прекрасна гледка към всички езера. Записвания на рецепцията на Топ Фит. Краен срок за потвърждение със заплащане е 15.08, петък. Цената е 26 лв. с включен лифт и водач.

Тръгването ще е в 7:30 ч. на 17-ти август, неделя, а сборният пункт е познатото място - пред сградата на Топ Фит в Младост 4. Транспортът ще е с коли, като ще се пътува до лифта на Паничище (през Дупница - Сапарева баня - Паничище). Предния път се събра хубава групичка от около 20 човека, а с хората от фитнеса станахме общо 40 и имаше места за всички :). Паричките ще ги събира Алекс в офиса от понеделник до четвъртък включително, а също и аз ако ме видите някъде из залата.

И обобщено:

Място:
Седемте Рилски езера

Кога:
17-ти август, 7:30 ч.

Тръгване:
пред фитнес Топ Фит в Младост 4

Цена:
26 лева с включен лифт и водач

До кога:
Записване и плащане най-късно до четвъртък, за да можем в петък да занесем паричките във фитнеса

На кого:
На Алекс в офиса или на мен някъде из залата (от 11.08 до 14.08 включително).

4
Events
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Това е много хубаво. Рилските езера са ми любими, НО винаги ме е дразнел факта, че Дъновистите се приемат от туристите като вид забележителност - нещо за гледане. Това е голям духовен празник за тях и туристите, които не знаят нищо за учението им - меко казано развалят енергията на ритуалите им - най-малко с правене на снимки. Вярно, че този поход ще е на 17-ти, а не на 19-ти когато точно е празника, но духовната им школа точно тези дни е най-силна.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.