Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Plami avatar Plami 373 Точки

[Exam] JavaScript Basics - July 2014 - Впечатления, резултати, инфо срокове за домашни и т.н.

Тъй като още никой не е отворил тема относно изпитите по JavaScript, които текат в момента, реших да отворя една такава. Аз бях на вчерашната дата и мога да споделя нещо. Задачите поне за мен бяха доста трудни, като се започне още от първата. Когато Наков я обясняваше ми се стори направо нерешима, а когато каза, че това е най-лесната задача, доста голяма част от препълнената зала съжалиха, че са дошли :D

Но мисля, че за тези 20 дена, които имахме, някои от нас, въпреки че започнаха от нулата, постигнаха доста добри резултати. Аз лично се подготвях доста стабилно този път с нашите лекции и с тези от Телерик. Мисля, че трябваше още една подготовка за изпита освен тази на Яна и Кико, която между другото за пореден път ми беше доста полезна и искам още веднъж да ги поздравя. Но сигурно със следващия випуск такива проблеми ще се изчистят :)

А вие какво мислите относно провеждането на курса и самия изпит?

Тагове:
16
JavaScript Fundamentals
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здравейте, колеги.

Може и вече да сте видели, и все пак - имаме вече класиране на курса JavaScript Basics. Да ни е честито :)

Може да видите резултатите си на обичайното място в профилите си.

 

Хайде, лека!

3
zornitza_gencheva avatar zornitza_gencheva 28 Точки

Да аз видях и съм много разочарована, защото очаквах повече.

Тоест Наков беше споменал, че хора с резултати 250 точки и нагоре сигурно ще получат отлични оценки, поради общите ниски резултати.

Аз имах 250 точки и оценката ми е 4:99 :(. Предавала съм всички домашни и съвестно съм оценявала съотборниците си.

Единствено понеже бях на почивка не съм участвала в отборен проект и заради почивката пропуснах 2 лекции..., но знам, че за присътвието не се отнемат много точки.. Явно много са ми отнели заради неучастието в отборният проект, но пак ми се струва твърде много....

Та не ми е ясно защо ми е толкова ниска оценката :(

2
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здрасти.

Ето цитат от първия слайд от лекциите по JavaScript:

  • Exam – 75% (80% for online students)
  • Homework + evaluation – 5% + 5%
  • Team work: 10%
  • Presence in class: 5% (onsite students only)
  • Bonuses: up to 10%
  • Assistant bonuses
  • Forum bonuses
  • Others

Така се сформира оценката. Само от тиймуърка си 10% надолу... Иначе резултатът от изпита ти е добър. Просто е едва 75% от общата оценка за курса.

 

Поздрави!

0
zornitza_gencheva avatar zornitza_gencheva 28 Точки

Благодаря ти, явно не съм догледала добре условията...., просто очаквах повече....

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.