Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milena avatar milena 33 Точки

[Judge] JavaScript Basics - Exam Problems Tests: Оправени ли са тестовете в Judge?

Здравейте, 

Опитвам се да решавам задачите от изпитите по JavaScript. Разбрах от дискусиите във форума, че някои тестове са били грешни. Въпросът ми е оправени ли са вече тестовете в Judge? На мен ми се струва, че не са, тъй като решението ми дава правилен аутпут във VS и съвпада с тестовете в архива, качен към курса, но не и с тези в Judge. 

Може ли екипът на СофтУни да обърне внимание на този проблем, тъй като това значително затруднява подготовката за поправителния изпит?

 

Благодаря предварително.

2
JavaScript Fundamentals 15/08/2014 20:27:51
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

По време на изпита имаше грешка в задачата, която беше оповестена пред всички: вместо с </tr> навсякъде имаше </td>. Това беше сгрешено и в хартиените условия, и в тестовете и в авторското решение. Решихме да не правим промени и задачата да се решава, както е по условие (с грешката).

След изпита, разбира се, оправихме грешката в условието на задачата, в тестовете и в авторското решение и чак тогава качихме на сайта задачите, но не променихме в judge системата, защото на хората им се преизчисляват веднага точките и започват да имат по 70 вместо по 100. Търсим решение на проблема: как да променим тестовете, без да преизчислим точките, изкарани по време на изпита.

 

1
milena avatar milena 33 Точки

Благодаря за отговора! 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
В крайна сметка решавай с грешката: поправи на и готово.
0
milena avatar milena 33 Точки

Мерси! Така ще направя, в началото просто не бях сигурна дали ми е грешно решението или нещо друго не е наред. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.