Професионална програма
Loading...
milena avatar milena 33 Точки

[Judge] JavaScript Basics - Exam Problems Tests: Оправени ли са тестовете в Judge?

Здравейте, 

Опитвам се да решавам задачите от изпитите по JavaScript. Разбрах от дискусиите във форума, че някои тестове са били грешни. Въпросът ми е оправени ли са вече тестовете в Judge? На мен ми се струва, че не са, тъй като решението ми дава правилен аутпут във VS и съвпада с тестовете в архива, качен към курса, но не и с тези в Judge. 

Може ли екипът на СофтУни да обърне внимание на този проблем, тъй като това значително затруднява подготовката за поправителния изпит?

Благодаря предварително.

2
JavaScript Fundamentals 15/08/2014 20:27:51
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5298 Точки

По време на изпита имаше грешка в задачата, която беше оповестена пред всички: вместо с </tr> навсякъде имаше </td>. Това беше сгрешено и в хартиените условия, и в тестовете и в авторското решение. Решихме да не правим промени и задачата да се решава, както е по условие (с грешката).

След изпита, разбира се, оправихме грешката в условието на задачата, в тестовете и в авторското решение и чак тогава качихме на сайта задачите, но не променихме в judge системата, защото на хората им се преизчисляват веднага точките и започват да имат по 70 вместо по 100. Търсим решение на проблема: как да променим тестовете, без да преизчислим точките, изкарани по време на изпита.

1

Благодаря за отговора! 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5298 Точки
В крайна сметка решавай с грешката: поправи на и готово.
0

Мерси! Така ще направя, в началото просто не бях сигурна дали ми е грешно решението или нещо друго не е наред. 

0