Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reath avatar Reath 188 Точки

[Exam Problems] PHP Basics - Sample Exam - Problem {03} - Working Days

Здравейте колеги!
 Изпитвам проблем при решаването на горепосочената задача, и мисля, че проблема е в Judge системата. 

ТОВА е кода ми, при изпълнение в Judge ми дава 0/100 точки като виждам, че на нулевите тестове ми дава следното: 

Zero test #1 (Runtime error)

The zero tests are not included in the final result.
PHP Warning:  strtotime(): It is not safe to rely on the system'...

 

Ако си hardcode-на стойностите, както и ако пробвам през дадения .html да въведа стойности и всичко е окей, дава си ми output-а. Judge-а обаче не желае да приеме решението ми..

Тагове:
1
PHP Web Development Basics 22/08/2014 08:47:42
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Някой може ли да помогне , че се мъча вече супер много време .Нeщо става и ми притни датите от holidays . Ето го кода .

0
24/08/2014 18:56:25
kotow avatar kotow 34 Точки

Добави преди проверката

$currentDate=date('d-m-Y',$currentDate);

защото в момента  $currentDate ти е 1418767200 и за това не ти го мачва в масива

1
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Мерси колега , получих 90/100 :)

0
kotow avatar kotow 34 Точки

Хм...

Кой тест не минава?

0
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

7ми , не знам как да го оправя ако някой знае от какво е да каже :)

0
kotow avatar kotow 34 Точки

Имаше проблем с 7-мия тест но мисля че го оправиха.

0
Reath avatar Reath 188 Точки

7ми тест хватката е в това, че има мейл завърващ на .kk и трябва да се филтрира всичко завършващо на .k и поне моя регулярен хващаше пъровото k и смяташе работата за приключена, докато реално трябва да се добави в края \b, за да търси в края на думата

1
kotow avatar kotow 34 Точки

Имаше проблем с 7-мия тест но мисля че го оправиха.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.