Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gudov avatar gudov 274 Точки

Автоматично дописване на текст в Visual Studio?

Здравейте. Преди време бях гледал видео, в което разработчика написа border-radius: 5px; и Visual Studio-то само му дописа:

-webkit-border-radius: 5px;
-moz-border-radius: 5px;
border-radius: 5px;

По какъв начин се прави това нещо?

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Щом ще пишеш HTML+CSS на VS си инсталирай ектеншън Webessentials и Emmet

Много ще ти се улесни живота.

0
gudov avatar gudov 274 Точки

Точно за  Webessentials ставаше въпрос! Кофтито е, че не поддържа Visual Studio 2013 Ultimate и не мога да го инстална... някакъв заместител на този туул има ли? Като цяло не пиша на VS, но доста би ме улеснил този туул. Също, ако знаеш сроден туул да има за друг едитор също би ми свършил работа. Иначе emmet-a съм го сложил навсякъде.

0
25/08/2014 11:16:57
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Не е вярно, че не го поддържа, аз съм си го инсталирал и работя с него на VS2013 ultmate.

0
gudov avatar gudov 274 Точки

Това ми вади лог файла с грешката:

8/25/2014 11:11:43 AM - Supported Products :
8/25/2014 11:11:43 AM - Microsoft.VisualStudio.Pro
8/25/2014 11:11:43 AM - Version : [12.0.30723]
8/25/2014 11:11:43 AM - Microsoft.VisualStudio.VWDExpress
8/25/2014 11:11:43 AM - Version : [12.0.30723]

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Сега проверих и съм с VS2013 ultimate, update 2, a Webessentials e версия 2.2 и съм го инсталирал на 11.07.2014.

1
gudov avatar gudov 274 Точки

От доста време не бях ъпдейтвал VS-a и след като го ъпдейтнах сега и успях да инсталирам плугина.

0
gudov avatar gudov 274 Точки

ОК. Ще го мъча.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.