Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kdankov avatar kdankov Trainer 91 Точки

[Homework] Fast Track HTML/CSS

Здравейте, 

Тук ще можем да споделяме домашните в малко по-публичен вариант. Всеки ще може да качи домашното към определена лекци и след това всички можем да направим проверка и да дискутираме резултатът и въпросите възникнали в процеса.

Аз ще правя еднин отговор за всяка лекция и ще си пишем вътре в него.

Препоръчвам да добавяте домашните в отделни архив файлове за всеки task за да можем лесно и бързо да се ориентираме кой за какво точно говори.

Поздрави и приятно учене!

Тагове:
9
Web Fundamentals - HTML5
kkoceva avatar kkoceva 2 Точки

Здравейте,

 

Аз съм записана за онлайн участие в курса и искам да попитам дали правилно съм разбрала за оценяването в него?

Изпращаме проект, без да го защитаваме (за нас, които сме онлайн) и след това се явяваме присъствено на изпит от 10 часа на 6 септември в SoftUni.

Правилно ли съм разбрала или нещо ми убягва?

 

0
elenarangelova avatar elenarangelova 1 Точки

Да, точно така е. Правилно си разбрала.

1
DianaB avatar DianaB 4 Точки

A какво става, ако нямаме възможност да се явим на изпита, дали ще има и друга дата? Някой знае ли ?

0
pollypetkova avatar pollypetkova 5 Точки

И аз бих искала да знам,тъй като нямах възможност да се явя на 6. 09. Доколкото разбрах ще има друга дата октомври но все още не се зна точно кога.

0
elenarangelova avatar elenarangelova 1 Точки

Ще има със сигурност още една дата, понеже доста хора липсваха.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.