Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

samuanne avatar samuanne 6 Точки

Плащане ниво №1

Докога ще бъдат отворени формулярите за плащане на ниво №1. Също така искам да попитам, намирам се на 30-то място в общото класиране с 490 точки, имам ли шансове за стипендия. Мерси.
Тагове:
-2
Въпроси за SoftUni
dakata666 avatar dakata666 3 Точки

Приет съм онлайн обучение . Може ли някой да даде малко повече информация като съм онлайн . Как ще се провежда , ще има ли пак домашни както на ниво 0 ,ще мога ли да си ходя на лекциите ? 

-1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Онлайн обучението за ниво 1 е същото като онлайн обучението от ниво 0. Не посещавате лекциите на място, идвате само за изпитите и за защити на екипни проекти. Има домашни отново, разбира се. Този път предаването и оценката на домашни участва във формирането на оценките ви за всеки един курс и за нивото като цяло. 

1
dakata666 avatar dakata666 3 Точки

А ако имам желание да идвам на лекциите , може ли да ги посещавам или нямам право ? 

0
samuanne avatar samuanne 6 Точки
Според мен, едва ли някой ще ти направи проблем да наблюдаваш присъствено лекциите.
0
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

Виж плана: https://softuni.bg/plans , добре са написали разликата м/у присъсвено и online обучението и на какво имаш право.

1
dakata666 avatar dakata666 3 Точки
Мерси за инфото Андрей Благоев . Явно не може да присъстваш на лекциите на живо ,но все пак ще се запиша онлайн :) Успех на всички
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.