Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zornitza_gencheva avatar zornitza_gencheva 28 Точки

Имам проблем при редакция на информацията в профила ми!

Здравейте на всички,

отваряйки профила си видях, че има специален линк, от който мога да си попълня професионалната и образователна информация. Попълних я и след като я запазих се оказа, че профилът ми не е редактиран и информацията не е запазена. Повторих процедурата и резултата беше същият а предполагам, че е важно да се попълни коректно информацията и профилът да бъде максимално попълнен във връзка с търсенето на работа.

Освен това при попълването на информацията никъде не видях сред списъка с университетите -Софийският Университет "Св.Климент Охридски", а там съм завършила магистърската си степен, затова е наложително да го попълня в профила си.

Поздрави!

 

Тагове:
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки
Best Answer

Училищата и университетите трябва да изберете от падащото меню - нямате възможност да добавяте вие учебно заведение. За това, че не ви показва грешки, знаем и се работи над мистериозния проблем. ;)

ПП: Всички учебни заведения са взети от регистъра на МОН. :)

UPDATE: Вече валидационните съобщения се показват! :)

UPDATE 2: Вече може да дадете информация за специалността, в която сте се обучавали в университет и профила на паралелката, в която сте били в училище. :) Също така датите се подреждат хронологично в намаляващ ред.

4
01/09/2014 18:04:52
vitaliti avatar vitaliti 35 Точки

Валидационните съобщения ми се показват,но информацията в Потребителски панел за Университет  не се променя.

А като влезна отново да редактирам,информацията е запазена.

В Потребителският панел съм попълнил езиците и университета и след попълването им 

Завършеноста на профила: 50%  не се променя.

Пробвах няколко комбинации от университети и години,и попълнени не попълнени специалности,но нищо не се показва в "Потребителският панел".

Дано това помогне с решаването на проблема.

0
02/09/2014 01:29:24
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Да, така е - данните са запазени успешно, но не се визуализират на профилната страница. Тези дни ще го има и това. :-) 

1
Alekscho85 avatar Alekscho85 13 Точки

Влади! Разгледах далго форума преди да пиша коментар, но най- интересното е че все още на мен не ми позволява да въведа инфото на средното ми училище, макар че има други подобни вече вкарани. ПГЕЕ "Никола Вапцаров" - Благоевград, специалност Радио Техника И Телевизия. Колкото и пъти да въведа инфото не ми дава грешка, но не се и запазва. Остава си непопълнено.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.