Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

genib avatar genib -2 Точки

Проблем със записване за Java Basics

Здравейте Softuni,

защо мога да съм само наблюдател на курса от 2 септември - ниво # 1- Java Basics , след като си платих таксата за онлайн обучение. Нищо не разбирам. Никъде нямаше срокове за записване онлайн, а сега съм "наблюдател". Какво става?

Поздрави

Евгения

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 03/09/2014 12:11:19
verito898 avatar verito898 265 Точки

Аз също съм записана в присъствена форма , системата си ме е отчела   всичко точно , само че никъде не намирам опция за избиране дали да участвам в екипните проекти или не и също така за курса teamwork and personal skills пише ,че съм изпуснала срока . В действителност ли е така или просто все още не са започнали записванията за екипните проекти и съответно самият курс по teamwork and pers. skills не е започнал ?

0
04/09/2014 09:36:34
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Няма още. Във видеото казаха, че до края на седмицата ще се случи.

И при team work and personal skills положението е същото така че спокойно :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.