Loading...
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Възможност за теглене на лекциите...

Здравейте, имам предложение за екипа. Ако е възможно да се направи така, че да можем да си теглим видеотата от лекциите.

Това ще е удобно за тези които пътуват и нямат интернет (флашка) да си пуснат лекциите и да ги гледат. Аз примерно пътувам по 3 часа, това си е една лекция. Вместо да губя време чрез гледане на дупките по магистралата, мога да си слушам и гледам лекция.

Ако има и други които ще им е удобно така, да споделят мнение и ако може да го направят :)

2
Въпроси за SoftUni
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Въобще не ти трябва да си инсталираш отделен софтуер, за да си теглиш клипчета от youtube. 

Просто в самия address bar на браузъра добавяш ss в url-а на клипа непосредствено преди "youtube". Ето така:

https://www.youtube.com/watch?v=sqpRS3mjH8Q   ->  https://www.ssyoutube.com/watch?v=sqpRS3mjH8Q

При зареждането на така коригирания линк в дясната част на страницата ти се появяват линкове за сваляне в различни формати. Аз обикновено предпочитам WebM 360p, защото е с достатъчно добро качество и е максимално компресиран.

12
g_popov avatar g_popov 15 Точки

При мен имаше проблем с тегленето през savefrom.net - не ми сваляше целите лекции, затова ползвам програмка.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.