Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivo122 avatar ivo122 -4 Точки

[Technical Issue] Ubuntu - Проблем със стартиране

Проблемът е в това, че преди да задам на Ubuntu да се стартира във Virtual box, ми изписва, че е недостъпен и не може да се използва. Следователно не се и стартира.  Някой да знае на какво се дължи това? Благодаря предварително

Тагове:
0
Java Advanced 15/09/2014 21:51:39
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Поустни целия текст от грешката, така е по-лесно да бъде открит проблемът.

0
07/09/2014 00:57:24
ivo122 avatar ivo122 -4 Точки

Като отворя VB, ми изписва "Един или повече виртуални твърди дискове, CD/ DVD или флопи дискове не са достъпни в момента. В резултат на това, няма да можете да работите с тях във виртуалните машини, които ги използват, докато не станат достъпни по-късно. " А когато опитам да стартирам Ubuntu, ми изписва "AMD-V is disabled in the BIOS (or by the host OS) (VERR_SYM_DISABLED).

Помислих си, че може да е заради включен Microsoft Hyper-V , но се оказа, че го нямам или поне не мога да го намеря никъде.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.