Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mihdimitrov avatar mihdimitrov 45 Точки

Поправителни изпити - септември 2014

Здравейте, кога ще е активно плащането за поправителните изпити за ниво 1(интересува ме конкретно Web Fundamentals (HTML + CSS) и др.) и остават ли датите от полученият майл (за Web Fundamentals (HTML + CSS)-2.09.2014(вторник)).

Тагове:
3
Web Fundamentals - HTML5 26/08/2014 18:18:00
Anonymous:
На въпроса е отговорено.
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Здравейте!

Използвам същата тема, за да не отварям нова.

Установих, че в профила ми поправителният изпит по PHP е нанесен, благодаря за което, но ми се струва, че точките (Общ резултат) не са актуализирани. Това възможно ли е?

Благодаря за положените усилия! smile

0
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

И при мен е така.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте,

И при двамата ситуацията е следната: явно сте имали над 350 т. на първия изпит, при което сте получили максимум точки от изпита (резултатите на редовния изпит бяха доста ниски като цяло, затова) и когато сте изкарали повече точки в judge системата (за изпита са общо 400) на втория изпит е нямало как да получите повече точки за просто (за курса общо са 100). :)

1
09/09/2014 15:55:46
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Т. е. да разбираме, че  >= 350 т. от първия изпит са съотнесени като 75 т. / 80 т. в общото класиране? Интересно smile

Благодаря за отговора! Вече съм спокоен laughing

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Не съм сигурна, че си ме разбрал, затова давам пример:

Ако всички възможни точки, които можеш да вземеш от отличен резултат на изпита (400 т. в случая) са 80 от 100 т. за целия курс (примерно), ти си ги взел още с първия резултат. Това е така, защото като цяло за изпита по PHP Basics хората с макс точки бяха много малко и това смъкна значително нивото.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.