Loading...
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Какво следва в Ниво 2

Здравейте, колеги !

Току що видях, че съм получил емайл с информация за плащането за Ниво 2 и веднага ми направи впечатлени, че пише следното:

....

През ниво #2 в периода септември 2014 - януари 2015 г. ще изучаваме последователно курсовете:

  • OOP (Обектно-ориентирано програмиране);
  • JavaScript OOP;
  • JavaScript Applications.

И паралелно ще върви курсът по:

·         High-Quality Code (Качествен програмен код).

....

Но не можах да разбера какво става с курса по C#. Ще го има ли, няма ли да го има, той влиза ли в курса по OOP(първата подточка) или не ?

Накратко - от описаното ми изглежда, че движещата сила май ще е JS. Също по Hight-Quality Code курса на какво ще бъдат примерите и на какво ще трябва да пращаме домашните ?

И като последно - интересно ми е изпитите за това ниво отново ли ще бъдат някакви логически задачки или вече ще минем на някакви малки практически проектчета(горе-долу като изпита по CSS)?

 

Тагове:
8
Въпроси за SoftUni
Vasilsk avatar Vasilsk 109 Точки

Здравейте,

Бихте ли дали по-конкретна информация относно т.нар. "привилегии" за студентите, които са се записали за присъствено обучение, както и по темата за Fast Track курсовете. От кога реално ще бъдат активни тези привилегии и как ще се процедира ?

Разбирам, че сте малък екип и тези нововъведения изискват време, но ние като хора, които си плащат за предлаганото от вас обучение трябва да сме наясно какво получаваме преди да заплатим за него. За някои от нас това е от решаващо значение дали ще изберат онлайн или присъствено обучение, а срокът за вземането на това решение е до неделя.

5
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

За fast-track курсовете мога да кажа, че имаме дати за първите 2:

  • Unity 3D - започва от 4 октомври
  • Linux System Administration - започва от 6 октомври

Очаквам от следващия teamwork (Java за ниво #1 и ООП от ниво #2) да имаме ментори от партньорски фирми за екипите присъствено обучение. Това е експериемнтално и не знам колко ефективно ще работи. Не е правено до сега. Със сигурност мога да кажа, че фирмите имат интересда пращат ментори.

Лаборатрните упражнения ще ги стартираме до месец-два. Имаме по-важен приоритет сега: борсата за работа и всички development усилия са насочени там. Паралелно работим по системата за сертификатите, които ще бъдат пуснати до края на месеца.

6
Vasilsk avatar Vasilsk 109 Точки

Ясно, благодаря за бързият отговор.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.