Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ibakyrdjiev avatar ibakyrdjiev 172 Точки

[Useful Info] Java Basics - Making Java Game

Здравейте колеги!

Във връзка с правенето на игра прилагам много хубав, поне за мен тоториъл с клипчета и хубави обяснения. Надявам се да съм бил полезен 

 

Цък

Тагове:
0
Java Advanced 14/09/2014 10:45:12
jabalka:
Дублираща се тема: https://softuni.bg/forum/questions/details/1014
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Здравей. Ето ти линк към тема в която ще намериш и друга интересна и полезна информация.

1
13/09/2014 21:30:57
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.