Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Кога ще е следващият изпит по Java Basics?

ТЪЙ КАТО СИ ДАДОХ ДЪЛГА ЛЯТНА ПОЧИВКА , МАЛКО СЪМ НАЗАД С ИНФОТО И ИЗПИТИТЕ .

ТА ТЪЙ - КОГА ЩЕ Е СЛЕДВАЩИЯТ ИЗПИТ ПО ДЖАВА ОСНОВИ И КАК ЩЕ СТАВА ЗАПИСВАНЕТО ЗА ИЗПИТА ЗА НЕУСПЕЛИ ДА СЕ ЗАПИШАТ ЗА ПРЕДИШНИ ДАТИ ? ЩЕ ПОЛУЧАВАМЕ ЛИ Е-МЕЙЛ И НИЕ ?

Тагове:
-23
Java Advanced 20/09/2014 10:35:08
Samuil.Petrow:
Отговорено на въпросите. Моля спазвайте добрия тон и изключете главните букви, защото при електронната комуникация означават нещо крайно важно и съществено, какъвто случаят не е, или викане.
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Не знам дали си забелязала, но ти си единствената тук, която отнася минуси само с появяването си. Нямам идея какъв ти е проблема, вероятно са доста, но ако се спреш малко с анархията и започнеш да спазваш правила, може и да ти се получи.

Първо, не разбирам защо се смяташ за специална и едва ли не всички трябва да променят правилата си спрямо твоите изисквания. Има сайт, има си време за записване, има време за плащане. Ако нещо не ти се получи в ОПРЕДЕЛЕНИТЕ ОТ СОФТУНИ СРОКОВЕ, пишеш на екипа, който м/у другото отговаря в изключително кратки срокове на всяко запитване и се опитва да помогне на всички.

Второ, защо смяташ, че нещо което според теб е правилно е общовалидно правило - цитирам: "АЗ СЪМ ОНЛАЙН И ИМАМ ПРАВО ДА СЕ ЯВЯВАМ, КОГАТО МИ Е ВЪЗМОЖНО" и "БИ ТРЯБВАЛО ,КАТО СМЕ ПЛАТИЛИ ДА ИМАМЕ ПРАВО ДА СЕ ЯВИМ НА ИЗПИТА ПО ЕДИН ПЪТ БЕЗ ДА ПЛАЩАМЕ ПОВТОРНО - ИНАЧЕ ЗА КАКВО ПЛАЩАМЕ НИЕ ОНЛАЙН ?". Това какво мислиш и какво е реалността са 2 дооста различни неща и не е лошо да се информираш предварително как стоят. Не знам защо си мислиш, че целия свят ти е длъжен за нещо, всъщност знам, но не му е тук мястото.

И трето леко извън темата - НАСТЪПИЛА СИ ИЛИ СИ СЕДНАЛА ВЪРХУ КЛАВИША НА КОЙТО ПИШЕ Caps Lock! ИЗПОЛЗВА СЕ ДА СЕ ПРЕВКЛЮЧВАТ ГЛАВНИ И МАЛКИ БУКВИ, А ТОВА ИМА ГОЛЯМ СМИСЪЛ В РЕАЛНИЯ ЖИВОТ И (АКО БЕШЕ ПРОЧЕЛА ПОНЕ МАЛКО) В ПРОГРАМИРАНЕТО СЪЩО! ТА НАТИСНИ ГО ПАК, ЗА ДА МИНЕШ ОТНОВО В НОРМАЛЕН РЕЖИМ, ИЛИ ИДИ НА ЛЕКАР (АЗ НОСЯ ОЧИЛА), АКО БУКВИТЕ СА ТИ МЪНИЧКИ. ИМА И ДРУГИ КЛАВИШНИ КОМБИНАЦИИ ЗА ПРОМЯНА НА ГОЛЕМИНАТА НА ШРИФТА, АМА НЕ МИ СЕ ЩЕ ДА ТЕ ТОРМОЗЯ ТОЛКОВА! УСПЕХ!!!!

 

26
20/09/2014 13:48:52
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

ЗНАЧИ СЪМ УНИКАТ ! ХА ХА ХА !

И НЕ СЪМ СТЪПИЛА НА КЛАВИША , А СИ ЛЕЖА НА ПЛАЖА В АЛБЕНА .

-13
20/09/2014 16:02:38
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Спокойно си остани там на щат при Нептун! От медузи винаги има нужда!

7
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Точно щях да започна да разтягам и аз темата и видях, че ми е спестено, защото си го направил първи.

Наистина нарушаването на правилата е системно от няколко месеца насам и ако нещо не се промени, мисля че последваща кратка забрана за достъп до форума би била адекватна.

Все пак не сме длъжни всички да четем упреци и критика (в бонус CAPS-локнати).

7
20/09/2014 16:07:08
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Тъкмо, това щях да предложа и аз. Като първа мярка, наистина временна забрана е напълно необходима, а може би при няколко нарушения и пълна.

5
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

НЕ ЗНАМ КОЙ Е ИЗМИСЛИЛ ТАЗИ ГЛУПОСТ ,ЧЕ ПИСАНЕТО С ГОЛЕМИ БУКВИ Е ВИКАНЕ . ИСТИНАТА Е ЧЕ И МАЛКИТЕ И ГОЛЕМИТЕ НЕ ИЗДАВАТ И ЗВУК . 

 

-4
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки
наков ,така каза от самото начало ,че няма значение кога ще взимаме изпитите онлайнерите , особено тези ,които живеем в чужбина . Мога да го намеря коментарът му из форума за неверниците ...
-4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.