Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lyubomir.panov avatar lyubomir.panov 1 Точки

Проблем при сваляне на домашно за оценяване

Здравейте,

Когато свалих домашно за проверка, се оказа че не мога да отворя архива. Архиватора ми даваше грешка "празен архив", самият архив беше с големина 0 байта. Опитах да го сваля през Internet Explorer, Google Chrome, Safari. Опитах под Linux, Windows и iOS. Опитах с различни архиватори, включително WinRar, Unarchiver, 7-zip ... 

Не мога да го "прескоча", т.е. за да продължа да оценявам други домашни трябва да оценя първо това, което не "съществува". Не знам дали проблема е при мен защото преди това оценявах други домашни и всичко работеше коректно, не съм имал проблеми. Става въпрос за домашно от курса Java-Basics, последната лекция - Arrays, Lists, Strings, Methods, Classes.

Поздрави.

nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Аз винаги като си кача домашно след това си го свалям от сайта и пробвам дали работят коректно всички задачи. 

2
lyubomir.panov avatar lyubomir.panov 1 Точки

Това и аз го правя. Още повече, че системата по "импортиране" на проекти в Eclipse е странно усложнена в сравнение с Visual Studio. Досега 2 - 3 пъти ми е давало грешки, особено ако става въпрос за референтнати библиотеки. Дори се е случвало мой проект да се опитам да го отворя на друг компютър с друг Eclipse и не всичко да сработи веднага. Така, че не е лош навик да си проверяваш по 2 пъти нещата преди да ги качиш пък и след това

0
lyubomir.panov avatar lyubomir.panov 1 Точки

Това и аз го правя. Още повече, че системата по "импортиране" на проекти в Eclipse е странно усложнена в сравнение с Visual Studio. Досега 2 - 3 пъти ми е давало грешки, особено ако става въпрос за референтнати библиотеки. Дори се е случвало мой проект да се опитам да го отворя на друг компютър с друг Eclipse и не всичко да сработи веднага. Така, че не е лош навик да си проверяваш по 2 пъти нещата преди да ги качиш пък и след това

0
lyubomir.panov avatar lyubomir.panov 1 Точки

Това и аз го правя. Още повече, че системата по "импортиране" на проекти в Eclipse е странно усложнена в сравнение с Visual Studio. Досега 2 - 3 пъти ми е давало грешки, особено ако става въпрос за референтнати библиотеки. Дори се е случвало мой проект да се опитам да го отворя на друг компютър с друг Eclipse и не всичко да сработи веднага. Така, че не е лош навик да си проверяваш по 2 пъти нещата преди да ги качиш пък и след това

0
22/09/2014 20:31:16
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.