Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

victoria.valkova avatar victoria.valkova 18 Точки

[Teamwork] Java Basics - Максимален размер на екипен проект 8 MB

Здравейте, 
аз съм от отбор Eggplant и никой от нас не може да си качи проекта, защото е 10.5 MB в .rar формат. При задаване на силно компресиране големината на проекта спада до 9 MB, но все още не е достатъчно. Може ли да качим .txt файл с линк към github или ще можете да промените лимита?

Тагове:
2
Java Advanced 23/09/2014 12:34:29
KrasimirKirilov avatar KrasimirKirilov 5 Точки

Ако сте ползвали GitHub пробвайте да го смъкнете от там , като zip file/ има го като опция с бутон в дясно...Download zip ...Под бутона "Clone in desktop". Архива от там е "драматично" по малък :). разбира се пробвайте играта, за последно, преди да  ъплоаднте, може и нещо да липсва ... innocent Успех.

0
victoria.valkova avatar victoria.valkova 18 Точки

Еми от GitHub е 10MB :D
Иначе за нас teamwork-а продължава. Хванахме се да качим музиките в интернет и да ги четем от там.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.