Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Marina.A avatar Marina.A 2 Точки

[Homework] Срок за домашно

Здравейте! :) Тъй като съм новобранка, бих искала да попитам: Какъв е срока за домашните, защото ми бе дадено такова, но срок никъде не видях и когато днес погледнах, пишеше "Срока за оценяване на домашното е изтекъл"? Благодаря.

Тагове:
1
Programming Basics 16/09/2014 13:31:54
Bosco avatar Bosco 3 Точки

Малко въпроса ми не е точно по темата, но ще питам защото все пак става дума и за срока - за тези които сме на онлайн обучение, трябва ли да предаваме домашни за C#? До колкото разбрах не е задължитено за сега, а чак в първи курс става задължително. В смисъл че сега и да не предам, нищо не коства, не се отнемат точки и тн?

Аз задачите с писане на код съм ги решил, но тези които има да се сравнява С и Джава и след това различните IDE, не съм си играл. А ако трябва да се предава домашното, да взема да ги напиша че срока изтича утре, за това питам :)

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

В първата powerpoint презентация на курса ви си има описан начина на оценяване на online и onsite студентите. Всъщност за всеки курс, независимо от нивото, в първата powerpoint прецентация на курса е описан начина на оценяване на студентите и съответно процентната тежест на отделните компоненти (изпит, домашни, присъствие и т.н.).

1
26/09/2014 12:21:50
Petya avatar Petya 2461 Точки

Колегата nikola.m.nikolov ти е отговорил много точно.

Аз искам само да потвърдя, че, да за C# Basics оценката на онлайн студентите не включва предаване и проверка на домашни, но ако мислиш, че на теб ще ти е полезно някой да ти прегледа домашното и да ти даде feedback, а и ти от своя страна да разгледаш други начини за решение на задачите, нищо не ти пречи да предаваш решенията си.

1
Bosco avatar Bosco 3 Точки

Не съм теглил презентацията, за това не съм разбрал embarassed

Иначе аз си гледам други решения. Веднага след като реша някоя задача, гледам в github решения на други хора които са дали линкове за техните домашни.

 

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.