Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AsenT avatar AsenT 7 Точки

[Technical Issue] Проблем с попълване на профила

Здравейте колеги,

този проблем е по-скоро адресиран към администраторите. Имам проблем с попълването на профилa ми. След като попълня раздела "Професионална и образователна информация"  и натисна след това "Запази промените", профилът ми не се update-ва с попълнената от мен информация и си седи "Завършеност на профила" < 100%. 

Имате ли някъкви предложения?

Хубав ден

 

Тагове:
0
Общи приказки 26/09/2014 11:59:43
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравейте,

При попълване на полетата, огледахте ли дали всички задължителни са попълнени? При въвеждане на училище/университет се избира от списък с вече въведени такива, а не се пишат от всеки един потребител. Може ли да пробвате да отворите конзолата с F12 и да видите дали няма проблем със заявките?

1
AsenT avatar AsenT 7 Точки

Здравей,

Благодаря за бързият отговор. Сега забелязах, че трябва да се избере от списък с вече съществуващи университети. Попълних го и стана. Имам още два въпроса:

 

---- Тъй като съм завършил висшето си образование в чужбина, възможноста да избера универистет, само "Университет в чужбина" ли е? Може ли да се направи поле с името на университета, за тези който са завършили в чужбина, тъй като сегашният вариант не е много нагледен? 

 

---- На началната страница, независимо, че ми излиза вече информацията, все още ми изписва "Завършеност на профила: 68%". Каква информация трябва да попълна още за да ми бъде завършен профилът?

Благодаря предварително и хубав ден,

Асен

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Към момента единственото, което може да се избере е "Университет в чужбина", ако искаш можеш да добавиш точно кой в "За мен", за да е видимо за работодателите. 

Що се отнася до завършеността на профила, която при теб е 68%, видях, че не си попълнил social media accounts: FB, Twitter, Google+, LinkedIn, GitHub. Прабвай да ги попълниш, ако искаш - това би трябвало да помогне, за да ти е "по-завършен" профила.

0
AsenT avatar AsenT 7 Точки

Благодаря за отговора. Сега ми стана ясно. За жалост нямам социални акаунти, така че ще го оставя така :-)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.