Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Yordanoff avatar Yordanoff 17 Точки

Linux System Administration (Oct 2014) присъствено

Здравейте! 

Искам да попитам, мога ли да променя вида на обучение за този фаст трак курс от онлайн на присъствено? Проблема е, че без да искам го записах онлайн и сега не мога да го променя. 

П.п. Всъщност има ли някаква разлика между онлайн и присъствено обучение за фаст трак курсовете?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
nikshi avatar nikshi 45 Точки

Предполагам основната разлика, е че на Присъственното се присъства, а на он-лайн се гледат видиата от вкъщи :)

0
Yordanoff avatar Yordanoff 17 Точки

Тази разлика е ясна. Имам предвид разлика в оценяването и т.н. Както и ако съм онлайн дали мога да присъствам на лекциите по желание. Въпросът ми е към екипа на СофтУни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.