Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TodorDimitrov avatar TodorDimitrov 2 Точки

SoftUni Бургас

Искам да попитам ако някой знае.БСУ Бургас е новият партньор на Soft Uni,но се изисква и да учиш две годити и в университета при тях което не ми допада.Завършил съм друга специалност там и съм разочарован.Може ли да се изкарат само двете години в Soft Uni ?И след тези две години получава ли се сертификат от Soft Uni.Дали скоро ще има само филиал отделно от БСУ както в Пловдив?Ако се запиша онлайн в Soft Uni мога ли да се явявам на изпити в БСУ клона?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравей! Ако решиш да се запишеш в СофтУни, можеш да учиш само при нас, не е нужно да пръдлжаваш в университет-партньор (каквито са МТМ колеж, ВСУ и БСУ) - това е по желание. Можеш да си изкараш 6-те нива (2-те години) и да започнеш работа, не е нужно да продължаваш да учиш в университет-партньор.

Към момента, студентите се явяват на изпити само и единствено в София, в залата на СофтУни, тоест не можеш да се явяваш в БСУ. 

 

2
TodorDimitrov avatar TodorDimitrov 2 Точки

Тоест в БСУ мога да си изкарам само двете години без да се записвам при тях.Само присъствена форма ли се предлага в клоновете извън София?Тъй като работя.

0
26/09/2014 18:31:08
Petya avatar Petya 2461 Точки

Не, можеш в СофтУни да изкараш двете години на обучение. Всички курсове на СофтУни се провеждат в присъствена форма (в София) и в онлайн форма (видео лекциите могат да се следят в цяла България, но за изпит студентите идват до София). От другия месец ще има един курс в Пловдив (подготвителното ниво - C# Basics) и то е присъствено, но за изпит студентите пак идват до София.

Други филиали, както ти ги наришчаш, няма.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.