Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Masovski avatar Masovski 211 Точки

Здравей. Предполагам имаш предвид курса C# Basics Май 2014.

Това не би трябвало да е проблем.

В предишния курс, нямаше карти с чипове, с които да се отчита присъствие.

Мисля, че за подготвителните нива, това ще си остане така и няма да ти повлияе този един път.

Стига след това да изгледаш видеото от лекцията и да си решиш домашните, за да не изоставаш с материала.

 

Поздрави :) 

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Здравей,
За жалост, колегата по-горе не е прав. Тъй като съм в същото положение, наскоро питах подобен въпрос ТУК.

От SoftUni Team ми отговориха и очевидно ще има чипове за присъствия и за новобранците (a.k.a. C# Basics курса). Надявам се все пак, да не се отчита присъствие още от първата лекция, защото съм в същото положение, но в крайна сметка присъствието ти представлява 5% от общата оценка. Така че, не е фатално отсъствието, а освен това, едва ли ще отсъстваш от всички лекции.

Както колегата каза, може да гледаш видеата след лекциите по-късно. Знанието е по-важно в крайна сметка. smile

0
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Oт softuni казаха, че ще направят компромис относно абитурентите, не се притеснявайте и те са хора , и те са били ученици - ще Ви влезнат в положение , така както влезнаха на нас :) Успех.

Поздрави.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.