Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dreamzz avatar dreamzz 5 Точки

Проблем с отварянето на домашни за оценяване

Здравейте,

Днес цял ден се опитвам да отворя домашните за корекция на изображението, за да ги оценя, но след като натисна бутона за отваряне, страницата ме пренасочва към PCloud, където изписва "Folder is not accessible". Досега не съм имала проблем с достъпа до домашните и не знам на какво може да се дължи проблема. Моля ако някой може да помогне, макар че срока на това домашно изтича, но поне да избегна подобен проблем със следващите. Благодаря.

 

Тагове:
0
Photoshop
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки
Best Answer

Вероятно линкът на колегата не е наред. Възможно е да е качил URL от адрес бара, а не генерирания шеър линк за преглед и даунлоуд от бутончето Share Download Link или от реда на папката. Докато не оцените дадено домашно обаче, не можете да минете на следващо, затова го оценете с 0 точки и напишете нещо от рода "Линка не се отваря" като коментар, за да можете да проверявате следващи домашни.

Поздрави!

0
08/06/2016 10:52:02
dreamzz avatar dreamzz 5 Точки

Благодаря ви! За жалост не можах да проверя домашни този път, но ако пак се случи ще знам за другия път.

0
MarinaPMD avatar MarinaPMD 4 Точки

Аз имах същият проблем,след поне 10 опита успях да проверя 2. ;)

0
rado84 avatar rado84 1 Точки

Дай някой линк да видим дали и при нас ще стане така и дали и как можем да заобиколим проблема.

0
EmilZonev avatar EmilZonev 40 Точки

To май вече никой не проверява домашни или при мен има някакъв проблем.Само на домашното от първата лекция имам 3 коментара,на втората и третата по 1 ,на тази май ще е 0 :)  .А аз винаги на трима проверявам ,че на някои и по 4 ;).Не че е важно ,но е интересно да чуваш мнения за работата си :).

2
chavdart avatar chavdart 12 Точки

Колега, напълно Ви подкрепям. Максимум съм получавал по 2 коментара за домашно. Реално нито знам, как се справям, нито знам на какво ниво са останалите. Смятам, че това е особено важно за мотивацията. Според мен ще е добре да се проверяват по минимум 5 домашни, като това да има и някаква тежест към крайната оценка. Всеки тук полага някакъв труд, без значение дали ще се явява на изпит или не - мнението на останалите е добре да бъде чуто, в случая прочетено. Най-добре ще е, ако то бъде и обективно.

1
13/06/2016 03:02:04
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.