Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KrasimirPetkov avatar KrasimirPetkov 328 Точки

Пробвай да смениш int с long (в случай че сумата надвишава капацитета на int), както и началната стойност на maxSum = long.MinValue, тъй като ако матрицата е от отрицателни числа, може да се получи сума по-малка от 0.

Успех!

0
08/06/2016 19:34:53
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Пробвах с long но дъджа ми даде "Грешка при компилацията". Това не е проблем в мен нали?

0
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

ако ти дава грешка при компилация , когато смениш int с long, 100% някъде нещо не си сменил като хората. 

1
ralitsa_d avatar ralitsa_d 171 Точки

Някъде не си сменил int с long. Твоят код даде 100/100, когато направих данните от тип long и зададох на maxSum=long.MinValue.

2
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Като ги сменяваш най-добре използвай Ctrl + F , за да ги смениш наведнъж, така няма и да допуснеш грешка.

0
MartinRusanov avatar MartinRusanov 95 Точки

Определено нямаше да се сетя за long.MinValue и наистина помага ако всичко е 0

благодаря

0
09/06/2016 18:51:06
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.