Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sante_dog avatar sante_dog 16 Точки

Programming Fundamentals - покрит материал от Programming Basics

Здравейте,

Изкарах 'Programming Basics' през януари и се явих на съответният изпит (не codding 101). След като се записах попитах дали трябва отново да държа изпита по Programing Basic от Tech module и отговора беше да. Сега обаче в профила ми излиза че вече имам оценка, добавени са ми кредити и към секцията technology fundamentials има - "Programming Fundamentals - покрит материал от Programming Basics".

Има ли го това при други студенти, и означава ли, че не трябва да се явявам на изпита на 12ти (доволен съм от оценката която изкарах първия път така че нямам нужда от повишителен).

 

Тагове:
0
Fundamentals Module
annsta avatar annsta 305 Точки

И при мен от днес също е посочена оценка за "Programming Fundamentals - покрит материал от Programming Basics". Не е необходимо да се явяваш на изпит, това беше потвърдено вече няколкократно от лекторите, ще се признава оценката от Programming Basics от изпита на 24 април. И макар че и аз нямам нужда да си повишавам оценката, въпреки това реших да отида на изпита в неделя :)

4
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

И аз съм по същия начин, ама ми е интересно как се формира оценката в такъв случай?

0
09/06/2016 10:50:59
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

И при мен е така но се записах все пак за изпита

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

И при мен е въведена оценката от PB и 3 кредита. Само сертификатите ще бъдат въведени на по-късен етап. Въпреки, че се зачита оценката от PB, който има възможност и пари е хубаво да отиде на изпита, аз също се записах за изпита,

0
ralitsa_d avatar ralitsa_d 171 Точки

И при мен има оценка за Programming Fundamentals. Мисля, че ако се явим на изпита в неделя и го издържим успешно, ще получим и допълнителните 6 кредита от Fundamentals нивото. А за оценката вече многократно обясниха, че се взима по-високата. Така че нищо не губим :)

0
09/06/2016 15:08:24
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

тук пише, кредитите са 3. В началото беше споменато че за PB са 9, дадоха ни по 3 и казаха, че останалите ще ги получим в този модул, но тук пише че са само 3 за него. Нещата са объркани.

0
09/06/2016 12:51:08
annsta avatar annsta 305 Точки

Явно в момента става промяна с кредитите, защото има разлика между общо посочените за целия Tech Module 18 кредита https://softuni.bg/curriculum и сумата на тези за Software Technologies и Programming Fundamentals, съответно 12 и 3.

0
ralitsa_d avatar ralitsa_d 171 Точки

Да, има разминаване за броя на кредитите на двете места.

Но в крайна сметка според мен кредитите не са толкова важни. По-важно е какво сме научили.

Programming Fundamentals се оказа по-интересен, отколкото очаквах (особено последните 3 теми), надявам се и с останалите курсове от модула да е така :)

2
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

И на мен ми се дублира оценката от "Programming Basics" в "Programming Fundamentals" и са ми дали още кредити.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.