Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
milena.stoyanova avatar milena.stoyanova 4 Точки

Домашно Google AdWords 1

Здравейте, качвам моето домашно към първата лекция за Google AdWords.

Тъй като не съм сигурна дали съм разбрала правилно заданието, моля, ако видите нещо нередно дайте сигнал.

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0BzB2J4YWT-v8a2hFeEJ1ZUY2RWM

Благодаря,

Милена

Тагове:
1
Digital Marketing & SEO
desimira_mitkova avatar desimira_mitkova 8 Точки

Не мога да го отворя....а ми е интересно да видя, защото и аз се чудя дали го правя правилно :) Пробвай да пейстнеш линка пак :)

1

Ето го линка отново:

https://drive.google.com/file/d/0BzB2J4YWT-v8amZCSlR6akk5bG8/view?usp=sharing

1

Този път стана! :) Разгледах го...и аз го правя по абсолютно същия начин, с тази разлика, че твоето е доста по-нагледно и добре описано :))) Да се надяваме, че това се иска в задачата :)))

1

Гледам пак домашното и видях, че на Ad Extensions - си избрала Callots, аз също, но при мен - за размер на описанието ми разрешава да е до 25 символа, което стига буквално за две-три думи. Твоите три описания са много по-дълги. Пробва ли да ги изпишеш в самия Adwords да видиш колко излизат? Или пък аз нещо не гледам където трябва :)))

1

Здравей,

За съжаление, не съм ги проверявала в Google AdWords, защото нямам достъп до този ресурс към момента. 

Поздрави,

Милена

0
Esper avatar Esper 1 Точки

Здравейте! Според мен, ремаркетинга би трябвало да се махне, защото той е нличен само при GDN кампаниите. При сърч капаниите няма как да имаме ремаректинг, тък като той е само за банери и реално няма как самата Google реклама, която представлява само текст,  да се появява. Поне аз така разбрах от последните две лекции. Моля, някой да ме поправи ако греша. Иначе е много хубаво написано и структорирано. Поздрави! :)

0