Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Aboleon avatar Aboleon 2 Точки

Сливане групите от май

Как да разбера, на 11-ти към коя група са ме сложили и въобще дали съм минал въпросните 80% от домашни, за да продължа в присъствена форма на обучение? Аз до сега ходех на Programming Basics от 10:00 до 14:00 ч., в зала Open Source.

Тагове:
1
Programming Basics
rado84 avatar rado84 1 Точки

И аз се присъединявам към питането за процента домашни.

0
todor_ads avatar todor_ads 1 Точки

И аз се присъединявам

0
dilyan.yordanov08 avatar dilyan.yordanov08 22 Точки

Това не беше ли само за Coding 101 ?

0
Aboleon avatar Aboleon 2 Точки

Aми последни мейл гласеше следното, цитирам:

"Важно за курсистите в присъствена форма на обучение:

Финалната дата за предаване на всички домашни от първите 3 занятия от курса Programming Basics е 5 юни. След тази дата, групите в присъствена форма ще бъдат слети и курсистите с под 80% коректно решени задачи за домашна работа ще бъдат преместени в онлайн форма на обучение."

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.