Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DeyanPeychev avatar DeyanPeychev 21 Точки

Проблем с инсталацията на Visual Studio.

Здравейте,
Записах се за курса "Programming Basics" и както прочетох, трябва да имам инсталиран Visual Studio на компютъра/лаптопа си. Изтеглих си Visual Studio 2015 Community на лаптопа, който ще ползвам когато присъствам на лекциите, но не ми позволява инсталацията, понеже иска по-висока версия на Windows ( аз съм с Windows 7 Professional ). Искам да ви попитам дали има някакво алтернативно решение на проблема. Дали да инсталирам по-стара версия, да го заменя с друга среда или просто да ползвам Visual Studio само вкъщи на компютъра?Няма как да инсталирам по-висока версия на Windows, понеже лаптопът не е лично мой. Благодаря Ви предварително! smiley

Тагове:
0
Programming Basics
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Visual Studio system requirements

Windows 7 Service Pack 1 ти трябва за Visual Studio Community 2015. Можеш да разгледаш и хардуерните изисквания и да сравниш с твоя хардуер.

1
biskazz avatar biskazz 9 Точки

VS 2015 върви от Windows 7 Service Pack 1 нагоре. Липсва ти точно то.

Дръп от тука:
https://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=5842

2
GeorgiItsev avatar GeorgiItsev 17 Точки

Опитай със VS 2013 ще ти свърши същата работа

1
DeyanPeychev avatar DeyanPeychev 21 Точки

Инсталирах Service Pack 1, но проблемът още си стои. Успях да подкарам инсталацията на VS 2013, изглежда нея ще ползвам. blush

0
BraveHamster avatar BraveHamster 37 Точки

Ако не греша, имаше и някакви ъпдейти, които трябва да се инсталират - КБнещо-си-нещо-си. Поне с 8.1 беше така при мен. 

Все тая е иначе, де - и с 2013 няма да имаш проблеми.

0
Bu7eRs avatar Bu7eRs 5 Точки

Направи си ъпдейтите на Windows-a до дупка :) Visual Studio изисква някой инструменти като .NET framework и т.н :) ( и тук да отворя една скоба много е тъпо и грешно да си спирате ъпдейтите на уиндоуса.. Някак важни са колкото и да са бъгави. :) )

1
DeyanPeychev avatar DeyanPeychev 21 Точки

Ами лаптопът не е мой, за това не всички ъдейти са направени, иначе на компютъра ми всичко е 6, всички ъпдейти са на лице и VS-то си върви без грешка :) 

1
Bu7eRs avatar Bu7eRs 5 Точки

Следователно  нямаш нужда от ъпдейт до 10 просто си му пусни всичко за седмицата да си мине :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.