Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

moholovka avatar moholovka 169 Точки

Давай да видим инпута, там е грешката сигурно.

1
mrindzhov avatar mrindzhov 3 Точки

инпута е верен :/ пробвах същия код на друг компютър и на него върви ... обаче на конкретния ми говори за някакви random DateTime глупости ....

1
moholovka avatar moholovka 169 Точки

 Добре не го давай :)  Пробвай обаче да замениш точката със запетайка да видим дали няма да мине.

1
quickben avatar quickben 966 Точки

"Ще се радвам, ако някой ми обясни защо изкарва подобна грешка :)"

Той moholovka се опита да ти обясни, ама ти нещо не се радваш така като гледам, точно в тези "datetime глупости" си пише какво е станало, хубаво е да се научиш от рано да ги гледаш тези "глупости", че без тях далеч няма да стигнеш.

moholovka се опита да ти каже, че проблема е от локалните datetime настройки на компютъра, още в първите лекции това се споменава и се оправя с един ред или с промяна на настройките на компа което е по-тъпата опция.

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.