Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Alezzi1 avatar Alezzi1 -1 Точки

Programming Fundamentals Sample Exam

Здравейте,

възможно ли е някой колега, който и на двете подготовки за изпита има 400/400 да сподели кодовете си от всичките задачи. Много сме които имаме проблем с една или друга задача и ще ни е от помощ да видим нещо което работи. Аз имам проблем с ш***та матрица 03. Target Multiplier и немога и немога ... и вече откачам :D

(4'тата 04. Population Aggregation пък ми работи на 100% с какви ли не тестове, а в judge 0/100)

Тагове:
0
Programming Fundamentals
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Заповядай колега дано ти помогнат.

03.Target Multiplier

04.Population Aggregation. 

Иначе има видео и Наков ги обяснява, по добре изгледай видеото. Въпреки че 3 задача я няма там.

Поздрави!

 

2
Alezzi1 avatar Alezzi1 -1 Точки

Аз вчера бях и гледах как я решава, но по различен начин. Помогна ми много с 4'та, бях разменил местата и сега зацепих какво се обърква, Благодаря.

А как точно най-гадната Наков не я реши не знам :D

0
g.kolev avatar g.kolev 82 Точки

Здравей.
Дай кода си до момента, за да можем да ти помогнем с решаването на грешките. Според мен ще е по-полезно от това да копираш работещо решение.

0
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Да не отварям нова тема ако може някои да сподели решението на 4-та с dictionary в dictionary.

0
sly_racoon88 avatar sly_racoon88 10 Точки

http://pastebin.com/xxg3ANqc

По-добре късно отколкото никога. Те и частичните решения вече са качени, така че едва ли някой би се затруднил, но нищо, нека да и има и цяло решение за всеки случай.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.