Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stefan94 avatar Stefan94 21 Точки

Screen recording software

Здравейте , някой може ли да ми каже как се казва софтуера ,който използват в СофтУни за записване на екрана?

Благодаря предварително!  :)

Тагове:
0
Общи приказки
Thenis avatar Thenis 219 Точки

Camtasia Studio

1
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей, 

Преди използвахме Camtasia, но не сме доволни от програмата и сега преминаваме бавно, но сигурно към Open Broadcaster.

1
rado84 avatar rado84 1 Точки

OBS съм го ползвал вече и много товари, та се съмнявам, че ще ви хареса. Процесора го "праща" на проценти между 35 и 85 в зависимост от това какво правиш. И ако решиш да дебъгваш с Ctrl+F5, има да си чакаш докато се компилира...

1
10/06/2016 23:03:29
Stefan94 avatar Stefan94 21 Точки

Благоадаря на всички за бързите отговори ! Ще пробвам и 2-те и ще преценя ,кое е по-подходящо за мен !

Поздрави !

0
lgoychev avatar lgoychev 24 Точки

Здравей аз мога да препоръчам http://www.flashbackrecorder.com/express

Аз него съм ползвал за запис на екран, има free версия и платена с доста възможности.

доста добре се справя като има възможност да ти отбелязва кога натискаш ляв бутон и кога десен и даже си има simple едитор с който можеш да отрежеш началото или края и да export-ваш в различни формати. Записва звук и от повече от един източник.

Мисля че е идеален за онлай туториали, ако това ще правиш.

единствения недостатък е че е само за Windows ;)

 

0
rado84 avatar rado84 1 Точки

Ако е за лична употреба и не е за нещо важно (от типа на лекции и презентации за пред много хора), аз лично бих ти препоръчал HyperCam2 - дъртичка е, но пък за голямо учудване бачка безпроблемно дори и в Боза 10 и можеш да си избереш предварително дали изходното видео да е компресирано или не. Ако избереш да не е, видео от 30 сек. може да мине 600 мегабайта. Има и един бъг, заради който не може да записва целия екран, но той се заобикаля много лесно, а зрителите изобщо няма и да усетят разликата.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.