Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Проверките и изчисленията трябва да са ти в цикъл за всеки един от входовете n даже го пишеше в условието.

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Здравей.

Незнам дали си разбрал условието. Целия този код трябва да го вкараш в цикъл. Първия ред ти показва колко пъти да въртиш цикъла. И след всеки полет (цикъл) принтираш инфо за печалба/загуба. Само накрая извън цикъла ще принтираш средните стойности който се искат в условието. В този вид обаче задачата ти е недовършена.

 

0
nivanov93 avatar nivanov93 2 Точки

Да, но не мога да се сетя как да го напиша тоя цикъл пробвах,но не стана... и затова реших да питам за помощ...

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Правиш цикъл от 0 до броя полети вътре четеш всички входни данни парсваш ги правиш формулите, калкулацийте и проверките, след това принтираш overall и average извън цикъла, за да не се повтаря, като изнасяш допълнителни променливи извън for цикъла и ги ползваш вътре, нали знаеш че е най лесно да ти дадем кода и да го пейстнеш в Judge, но идеята е да ти помогнем да си оправиш задачата, за да не е на готово.

2
11/06/2016 02:31:09
nivanov93 avatar nivanov93 2 Точки

Да благодаря :)

0
Jordan3900 avatar Jordan3900 8 Точки

Здравейте колеги, имам проблем със следната задача. Минават ми всички нулеви тестове и ми дава 20/100. Не мога да разбера къде е проблема. Това ми е решението: Тук

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.