Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Felicia avatar Felicia 19 Точки

Възстановяване на незапазен файл?!

Здравейте, колеги!
Вчера ми се случи инцидент малко преди да си довърша и изпратя домашното с mockup-а - котаракът ми влетя през клавиатурата и някак успя да затвори файла без да го запази. Търсих начини за възстановяване на загубеното, видях няколко метода в интернет, но нищо не ми помогна. Та, чудя се, има ли начин да си възстановя файла? Версията, която ползвам е CC 2015. Ще се радвам, ако някой успее да ми помогне. :) 

Тагове:
1
Photoshop 11/06/2016 13:51:28
rado84 avatar rado84 1 Точки

Това пробва ли го?

1
Felicia avatar Felicia 19 Точки

Да, не стана.

0
rado84 avatar rado84 1 Точки

Ако си пробвала всичко, вкл. и това, тогава ти остава единствено да търсиш някаква версия на файла, в която си стигнала донякъде (Темпорари фолдър, Май Докюментс и т.н.) и си го сейвнала и да си продължиш работата оттам нататък. Ако нямаш такава версия на файла, май само от начало можеш да започнеш.

Ако някога си работила по файла, сейвнала си го и после си го изтрила, можеш да пробваш с програми за Data recovery, но пак няма гаранция, че ще успееш, особено ако секторът, където се е намирал файла е бил пренаписан.

 

Интересно нещо са това домашните любимци - откриват клавишни комбинации, за които дори и разразботчикът не знае. Нашата котка веднъж ръшна през клавиатурата на сестриния комп и по неясен начин обърна целия десктоп във вертикално положение. Добре че ползвам Symantec Ghost, та оправих проблема за 2 минути. :)

0
EmilZonev avatar EmilZonev 40 Точки

Това е къс клавиш на някои видео драйвери ,като нвидия,интел. Която е  Ctrl+Alt+стрелките :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.