Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Грешен линк за домашно 4

Дала съм грешен линк към домашно № 4.

Получих съобщение, че някой е опитал да го оцени но заради грешния линк не може да направи това.

Какво се прави в такива случаи?

Тагове:
0
Photoshop 11/06/2016 22:26:57
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

Нищо не можеш да направиш, системата вече няма да те пусне да го подмениш.

Ако държиш все пак да получиш някаква оценка и коментар от колегите, можеш да го обединиш в един линк със следващото домашно или да го постнеш във форума.

1
krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Благодаря. :)

0
taewu avatar taewu 23 Точки

и при мен така се получи но явно и колежката е направила моята грешка същто

0
pep_si avatar pep_si 5 Точки

Днес попаднах на две домашни (№5) с грешно изпратени линкове. Може би е добре след изпращането, всеки да си проверява дали изпратеният линк е достъпен (още преди да е изтекъл срока за предаване) и при нужда да се коригира.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.