Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MiroslavMarinov avatar MiroslavMarinov 6 Точки

И аз това искам да питам. Иначе предполагам, че ще е ОК да работим онлайн и да се явим заедно само за защитата. 

0
DimiTVP avatar DimiTVP 54 Точки

До колкото знам още не се решили как ще се разпределят отборите. Предполагам, че днес ще кажат. Колкото до как ще протича работния процес мисля, че ще го оставят както си беше до сега т.е. зависи си изцяло от отбора. Може да се чувате само по телефона/skype/Facebook и т.н. Може да се събирате някъде на кафе или в някоя свободна зала на СофтУни от вас си зависи от това с колко време разполагате. Най-важното е всеки да си прави комитите в GitHub(или която и да е друга подобна платформа) по време на целия процес защото това се гледа на защитата. GitHub пази история за всички промени по проекта и изпитващите могат да видят кой колко е работил по-проекта.

Бил съм на 2 защити до сега и с двата отбора работехме само през Skype и Facebook и се видяхме чак на защитата.

3
MiroslavMarinov avatar MiroslavMarinov 6 Точки

Благодаря за инфото :) 

0
dimitur_botev avatar dimitur_botev 112 Точки

Ами до колкото аз разбрах, ще може и да си избираш хора, т.е може и да не е рандом, както и ще можеш да правиш проекта сам, което обаче аз мисля, че не е добра идея, поради няколко причини, сред които - няма да си тренирал отборните умения т.е как се пише даден проек в отбор, плюс това проекта си е малко по-голямо начинание и не е лошо да има няколко човека с различни задачи за да стане по-голяма апликациийка и да има по-голяма тежест в портфолиото. Днес като качат лекцията трябва да се изясни, но мисля че това е актуалната информация.В крайна сметка според мене това е може ди най-важната част на софтуни, понеже така бъдещите ти работодатели ще са видели, че наистина си изграждал работеща апликация е не само писал задачи. Та ако нещата са така , аз от сега заявявам желанието си  да правим  отбор/отбори с други ентусиасти. Имам познания(чат пат) в .NET,HTML5/CSS3 и JavaScript, тей, че ако на някой му се прави проект, I'm in  :D

2
Marto1611 avatar Marto1611 7 Точки

Ясно. Моите познания са повече по PHP И MySQL :D Само трябва да си припомня ООП и се допълваме перфектно. 

1
dimitur_botev avatar dimitur_botev 112 Точки

 А това е чудно, че на мене по PHP  ми липсва :D

1
georgi.yazovaliiski avatar georgi.yazovaliiski 9 Точки

За пръв път ще правя цялостен проект и нямам идея какво точно ще трябва да изпълнявам.... ако някой друг, който е онлайн може да ми обясни и също си търси група моля да каже :) ^_^!!!

0
samnaliev avatar samnaliev 15 Точки

Аз досега основното, което научих е да предписва код. И аз не знам как ще направя нещо от нула.

1
29/06/2016 13:15:48
georgi.yazovaliiski avatar georgi.yazovaliiski 9 Точки

Намерете ме и си дайте и вие координатите айде!! 

Facebook: Georgi Yazovaliiski
Skype: georgi.yazovaliiski
Mail: georgi.yazovaliiski@gmail.com

0
30/06/2016 11:06:11
Spoon avatar Spoon 3 Точки

Здравейте, колеги.

Бих искал да попитам, знаете ли как ще предаваме проекта.

"Submit the URL of your project source code as deliverable, e.g. https://github.com/nakov/TurtleGraphics.NET. Each team member submits the same source code URL. "

- Събмитвам го къде, че нещо не зацепих.

Благодаря предварително

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.