Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

BKrachev avatar BKrachev 3 Точки

"Домашни" в профила

Здравейте,

изпратих си шестте домашни в judge системата, но в профила ми, в раздел "Домашни" пише, че няма записи. Трябва ли нещо друго да правя?

Благодаря!

Тагове:
1
Programming Basics
Losko avatar Losko 69 Точки
Best Answer

Когато попитах това моя лектор ми каза, че там се появяват само домашни които се качват като файлове. За сега нямаме такива, ако имаме за тяш ще има отделен бутон до този за домашните в judge. при материалите от лекцията.

2
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

Благодаря за отговора и аз си задавах този въпрос.

0
a.beshovishki avatar a.beshovishki 79 Точки

В judge има резултати, там можеш да видиш какво си решил и колко точки ти е дал.

0
BKrachev avatar BKrachev 3 Точки

Да, знам за резултатие там, исках само да съм сигурен, че съм си написал домашната както трябва.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.