Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Когато времето за започване на курса наближи, вие ще получите всичката нужна информация за обучението. Ако имате нужда от специфична информация (в случай, че трябва да планирате занапред), може да пишете на info@softuni.bg

0
CansuaAli avatar CansuaAli 0 Точки

В момента карам курса Programming Basic и на 17-ти юли ще има изпит, за който съм платила вече. Проблемът е, че няма да мога да бъда в България на тази дата, казаха ми, че има още един приемен изпит на 28-ми август и мога да се явя на тази дата. Когато попитах дали няма да изпусна сегашния курс ми обясниха, че има два приемни изпита и няма значение на коя дата ще карам самия изпит, важното е, че Tech Module започва в началото на септември месец, по тази логика тези, които са на изпит на 17-ти юли трябва да чакат до септември ли?

Благодаря, предварително!

0
16/06/2016 16:55:00
Vanya.Boyadzhieva avatar Vanya.Boyadzhieva 2 Точки

Има три приема в годината – януари, май и септември, като преди всеки прием се провеждат по няколко подготвителни курса “Programming Basics” и приемен изпит след всеки от тях.

Линк към инфото: https://softuni.bg/curriculum , с големи букви пише "КАК ДА КАНДИДАТСТВАМ?"

1
CansuaAli avatar CansuaAli 0 Точки

Благодаря! :)))

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.