Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jabalka avatar jabalka 960 Точки

[Exam Problems] Java Basics - Подготовки за изпит - Решения

Здравейте.

Обръщам се към колегите, които бяха така добри да решат за всички ни изпитите от C#Basics на Java.

Ако имате желание и възможност, бихте ли качили кода на решените от вас на живо задачи в тази тема, за да можем да го ползваме.

 

Благодаря ви предварително!

И ви желая хубав ден!

п.п.Извинете, ако сте публикували кода си някъде вече - прерових форума и не намерих подобна тема.

12
Java Advanced
milen_vm avatar milen_vm 68 Точки

Вариант 5

01.Triangle

02.Pairs

03.House

04.Magic Dates

 

Малко са променени решенията в сравнение с начина по който бяха написани днес на подготовката за изпит. На места са подобрени, на места са влошени :). На 4 задача лектора доста се измъчи, но с помоща на LocalDate се решава почти толкова лесно като в C#.

4
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Пускам линк към GitHub към задачите от днес (21.05) -> ЛИНК!

Edit: Забравих да добавя, че това е вариант 6 от задачите.

4
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Аз водих лекцията на вариант 5, кода можете да намерите тук. Решавах изпита от 12-ти сутринта, задачи ( Triangle, Pairs, House, Magic Dates )

4
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Здравейте , искам да попитам дали ще има видео решение на домашното "Масиви, списъци, стрингове, речници, мновества" , като поготовка за изпита , както беше казал Наков ?

3
AlexKondov avatar AlexKondov 91 Точки

+1, не съм боравил с HashSets до сега и последните 2 задачки ми идват трудни.

2
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Здровейте, вие записахте ли се за изпита ?

На мен нищо не ми е излязло за записване .

1
VenIT avatar VenIT 63 Точки

Трябва да имаш мейл, погледни си пощата. В мейла има линк .

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Здравейте колеги, прилагам решенията си на Java на всички 1ви, 2ри и 4ти задачи от деветте изпита по C# Basics.

Надявам се да са ви полезни :)

ЦЪК

9
06/09/2014 10:30:11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.