Loading...
rado84 avatar rado84 1 Точки

Bitrate на видео - mission impossible

Или аз съм кьорав и не мога да го видя, или не са го написали. Ако някой разбира нещо от всичкия тоя gibberish, може ли да ми каже какъв е битрейтът на това видео? Или ако не, поне как да разбера какъв е? Файлът е 11 гигабайта, а аз искам да го свия до 4.3 гигабайта и за тази цел ми трябва да знам какъв е битрейтът на видеото. Досега не бях виждал инфо, което да не съдържа видео битрейт.

 

Видео
ИД                                      :1
Формат                                  :AVC
Формат/Инфо                             :Advanced Video Codec
Формат_Профил                           :High@L4.1
Формат_Настройки_Кабак                  :Да
Формат_Настройки_РефКадри               :4кадър2
КодекИД                                 :V_MPEG4/ISO/AVC
Продължителност                         :2х 5мн
Ширина                                  :1920пиксел3
Височина                                :804пиксел2
СъотношениеОбраз                        :2.40:1
СкоростКадри_Метод                      :СкоростКадри_СФР
СкоростКадри                            :23.976Кадър/Секунда2
ЦветовоПронстранство                    :YUV
ХромаПодСамплинг                        :4:2:0
БитДълбочина                            :8бит3
СканиранеТип                            :Сплетен_Прогресивен
Име                                     :Terminator Genisys 2015
Библиотека_Енкодиране                   :x264 core 142 r2431+42 c69a006 tMod [8-bit@4:2:0 X86_64]
Библиотека_Енкодиране_Настройки         :cabac=1 / ref=4 / deblock=1:-3:-3 / analyse=0x3:0x113 / me=umh / subme=11 /
psy=1 / fade_compensate=0.00 / psy_rd=1.00:0.05 / mixed_ref=1 / me_range=48 / chroma_me=1 / trellis=2 / 8x8dct=1 / cqm=0 /
deadzone=21,11 / fast_pskip=0 / chroma_qp_offset=-2 / threads=12 / lookahead_threads=2 / sliced_threads=0 / nr=0 / decimate=1 /
interlaced=0 / bluray_compat=0 / constrained_intra=0 / fgo=0 / bframes=8 / b_pyramid=2 / b_adapt=2 / b_bias=0 / direct=3 /
weightb=1 / open_gop=0 / weightp=2 / keyint=250 / keyint_min=23 / scenecut=40 / intra_refresh=0 / rc_lookahead=40 / rc=crf /
mbtree=0 / crf=18.0000 / qcomp=0.60 / qpmin=0:0:0 / qpmax=69:69:69 / qpstep=4 / vbv_maxrate=50000 / vbv_bufsize=45000 /
crf_max=0.0 / nal_hrd=none / filler=0 / ip_ratio=1.40 / pb_ratio=1.30 / aq=3:1.00 / aq-sensitivity=10.00 / aq-factor=1.00:1.00:1.00 /
aq2=0 / aq3=0
Език                                    :Език_ен
Default                                 :Да
Forced                                  :Не
DURATION                                :02:05:43.036000000
NUMBER_OF_FRAMES                        :180852
NUMBER_OF_BYTES                         :7506992271
_STATISTICS_WRITING_APP                 :mkvmerge v8.3.0 ('Over the Horizon') 64bit
_STATISTICS_WRITING_DATE_UTC            :2015-09-25 19:11:48
_STATISTICS_TAGS                        :BPS DURATION NUMBER_OF_FRAMES NUMBER_OF_BYTES
мартица_коефициент                      :BT.709

 

Тагове:
-1
Общи приказки
rado84 avatar rado84 1 Точки

Аз и VLC сме като поп от средновековието и лаптоп. И аз съм попът... Затова накрая пуснах програмата за конвертиране и започнах да въвеждам различни стойности за къстъм битрейт, докато уцеля стойност, която да докара размера на филма до 4.3 гигабайта (оказа се, че програмата можела да показва изходния размер преди да си започнал конвертирането).

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.